Jorge Valdano: Negredo wróci do Realu


Dyrektor generalny Realu Madryt, Jorge Valdano, nie ma wątpliwości, że sprzedany tego lata do Sevilli Alvaro Negredo wróci niebawem na Santiago Bernabeu.


Udostępnij na Udostępnij na

Młody napastnik został kupiony przez „Królewskich” z Rayo Vallecano, spędził dwa sezony w zespole rezerw madryckiego klubu, następnie latem 2007 roku został sprzedany do Almerii. Szefowie wicemistrza Hiszpanii skorzystali z prawa pierwokupu Negredo, by miesiąc później sprzedać go do Sevilii, bowiem po transferowych szaleństwach Realu utalentowany snajper nie miałby miejsca w składzie.

Jorge Valdano uważa, że „Królewscy” skorzystają niedługo z klauzuli, która pozwala im sprowadzić 24-letniego zawodnika z powrotem do Realu. – Alvaro twardo stąpa po ziemi i wierzę, że dzięki temu ma sporą rolę do odegrania w Madrycie. – powiedział Argentyńczyk na łamach hiszpańskich mediów. – Jest wysoce prawdopodobne, że Negredo wróci do klubu w ciągu najbliższych dwóch lat. – dodał dyrektor generalny Realu.

Jorge Valdano odniósł się też do innych wychowanków Realu, którzy musieli szukać szczęścia poza Santiago Bernabeu. – Myślę, że wielu młodych ludzi, takich jak Negredo, Parejo, Torres i Bueno będzie mieć szansę na pokazanie swoich umiejętności w innych klubach. a następnie wrócą do Madrytu, ponieważ każdy z nich ma w kontrakcie klauzulę, która pozwala nam sprowadzić ich z powrotem.

Komentarze
DonHash (gość) - 14 lat temu

Oj ten Real juz dawno mowilem by go nie sprzedawac a
pozbyc sie van nistelrooya

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze