II liga: Zwycięstwa Podbeskidzia, Pelikana i GKS-u

W meczu 32. kolejki polskiej II ligi grające przed własną publicznością Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało walczącego o utrzymanie Kmitę Zabierzów 3:2. W innych meczach rozegranych o 17.00 ŁKS Łomża uległ na własnym stadionie Pelikanowi Łowicz 0:2, a grająca u siebie Warta Poznań przegrała z GKS-em Katowice 0:1.

Od pierwszych minut spotkania zarysowała się wyraźna przewaga Podbeskidzia. W 4. minucie meczu po podaniu Damiana Świerblewskiego  bramkę na 1:0  zdobył pomocnik gospodarzy,  Dariusz Kołodziej .  Już minutę później Damian Świerblewski mocnym strzałem pokonał bramkarza gości, Tomasza Laskowskiego i tym samym podwyższył prowadzenie na 2:0. Gospodarze nie zwolnili tempa i w 34. minucie Paweł Żmudziński wykorzystał świetne podanie Krzysztofa Chrapaka, strzelając bramkę na 3:0. W 41. minucie meczu bramkę kontaktową dla gości z Zabierzowa strzelił Piotr Bagnicki i tym samym zmienił wynik na 3:1.

W drugiej połowie Podbeskidzie oddało inicjatywę gościom, koncentrując się głównie na obronie korzystnego rezultatu. W 71. minucie meczu rzut karny, na bramkę zamienił Jan Cios ustalając wynik spotkania na 3:2.

W innym meczu rozegranym o 17:00 Pelikan Łowicz pewnie  pokonał grający u siebie ŁKS Łomża 2:0. Bramki dla gości strzelili Marcin Pacan i Maciej Wyszogrodzki kolejno w 65. i 83. minucie meczu. W ostatnim spotkaniu rozegranym o 17:00 Warta Poznań uległa GKS-owi Katowice 0:1. Jedyną bramkę meczu zdobył w 82. minucie Krzysztof Markowski.