II liga: Znicz wygrywa z Polonią

W jednym z najciekawszych meczów 29. kolejki polskiej II ligi Znicz Pruszków pokonał przed własną publicznośćią Polonię Warszawa 3:2.

Znicz Pruszków wygrał cztery mecze z rzędu i jest jednym z głównych kandydatów do awansu w tym sezonie. Od początku meczu atakowali gospodarze. W 12. minucie meczu najlepszy strzelec II ligi Robert Lewandowski wyprowadził Znicza na jednobramkowe prowadzenie. W 19. minucie meczu Radosław Gilewicz strzelił gola wyrównującego. W 28. minucie spotkania Tomasz Feliksiak strzelił bramkę na 2:1 i po raz kolejny wyprowadził Znicza na prowadzenie. Gospodarze nie zwalniali tempa i w 39. minucie meczu Robert Lewandowski podwyższył wynik spotkania na 3:1. W 45. minucie meczu napastnik gospodarzy Jacek Kosmalski strzelił bramkę i tym samym ustalił wynik meczu na 3:2.