II liga: Lechia wciąż króluje w lidze

Lechia Gdańsk po rozgromieniu Podbeskidzia Bielsko-Biała wciąż króluje w II lidze. Znicz Pruszków nadal walczy o awans do OE po wygranej z GKS-em Jastrzębie natomiast Warta Poznań wygrała z ŁKS-em Łomża. Swoje meczy również wygrały ekipy Arki, Motoru Lublin i Odry Opole.

Mecz Lechia – Podbeskidzie stał na wysokim poziomie. Jednak to Gdańszczanie wyszli z tego pojedynku zwycięsko. Bramki dla biało-zielonych strzelili w 3. minucie Rybski, 55. minucie Cetnarowicz. Buzała zdobył dwa gole kolejno w 60 i 63 minucie meczu.

Znicz kontrolował grę w meczu przeciwko drużynie z Jastrzębia i to właśnie gracze z Pruszkowa wygrali to spotkanie. Bramki dla gości zdobyli Mikołaj Rybaczuk w 42. minucie oraz Daniel Kokosiński w 54. minucie.

Arka Gdynia wciąż walczy o awans do Orange Ekstraklasy po kilku dobrych meczach z słabszymi rywalami przyszedł czas na Tur Turek. Gdynianie nie dali się zaskoczyć i wygrali pewnie 4:1. Hattricka w tym spotkaniu ustrzelił Wachowicz, który na listę strzelców wpisał się w 25, 27 i 79 minucie meczu.

Wyjazdowe zwycięstwo Warty Poznań nad ŁKS-em Łomża zapewnił w 77. minucie meczu Tomasz Najewski, który popisał się świetnym golem. Mecz ten był bardzo wyrównany i do końca nie wiadomo było czy Warta wygra to spotkanie.

Motor Lublin dzięki zwycięstwu 3:0 nad Pelikanem Łowicz praktycznie zapewnił sobie utrzymanie w II lidze. Mecz był wyrównany wyraźnie było widać, że Pelikan najchętniej zakończył by rozgrywki.

Odra Opole na własnym boisku pokonała Kmitę Zabierzów 1:0 po bramce Tracza.