II liga: Lechia pokonuje Motor

W meczu 25. kolejki polskiej II ligi wicelider rozgrywek - Lechia Gdańsk podejmował okupującą środek tabeli drużynę Motora Lublin. Gospodarze zgodnie z przewidywaniami wygrali to spotkanie 2:0 obie bramki strzelając w drugiej połowie spotkania.

Pierwsza połowa to lekka przewaga gospodarzy. To właśnie Lechia częściej była przy piłce, od czasu do czasu groźnie strzelając na bramkę strzeżoną przez Przemysława Mierzwę. Do końca pierwszej części gry nie padła żadna bramka i zawodnicy schodzili na przerwę przy bezbramkowym remisie.

Druga połowa przyniosła kolejne sytuacje podbramkowe Lechii. W 69. minucie meczu dośrodkowanie z prawej strony, na bramkę zamienił Piotr Cetnarowicz i Gdańszczanie obięli zasłużone prowadzenie. W 80. minucie spotkania Paweł Buzała strzelił gola i tym samym ustalił wynik meczu na 2:0. Mecz był bardzo czysty i arbiter ani razu nie musiał sięgać po kartki.