Ibrahmiović: Barca najlepsza w historii


Ibrahimović na konferencji prasowej przed dzisiejszym meczem z Barceloną poruszył kwestie swojego pobytu w klubie z Katalonii, podziwu dla dokonań Leo Messiego oraz wpływu Beckhama na grę paryżan.


Udostępnij na Udostępnij na

Od odejścia Szweda z Barcelony europejskie media podawały często wypowiedzi zawodnika, w których odnosił się on lekceważąco w stosunku do swojego byłego klubu. Jak widać, „Ibra” zmienił całkowicie swoje podejście do niektórych spraw i dziś stara się wypowiadać dyplomatycznie, podkreślając zalety rywala.

O Barcelonie:

– Prawdopodobnie to najlepszy zespół na świecie w całej historii. Lubi utrzymywać się przy piłce, ale to my będziemy kontrolować mecz, bo gramy u siebie. Łatwo jest mówić o tym, siedząc tutaj, ale najtrudniej zrealizować to na boisku. Trener wytłumaczy nam przed spotkaniem, jak mamy zagrać.

O Leo Messim:

– Jest teraz najlepszym piłkarzem na świecie. Może „Złota Piłka” powinna się nazywać Nagrodą Messiego? On na pewno wygra ten plebiscyt w przyszłości.

O Beckhamie:

– Jego transfer był ogromnym wydarzeniem, David ma fantastyczne umiejętności, wielkie serce, świetne dośrodkowanie i wiele doświadczenia. Najlepiej czuje się przy rzutach wolnych. Alex także chce je wykonywać, dlatego trzeba będzie dokonywać rotacji.

Komentarze
~Pitcha (gość) - 11 lat temu

http://musball.blogspot.com/

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze