Huntelaar odrzucił ofertę Stuttgartu!


Holenderski napastnik postanowił nie przenosić się do niemieckiego Stuttgartu. Powodem jest chęć przeprowadzki na The Emirates Stadium.


Udostępnij na Udostępnij na

Dzisiejsze wydania hiszpańskich dzienników „AS” i „Marca” zgodnie twierdzą, że holenderski napastnik odrzucił ofertę VfB Stuttgart, ponieważ oczekuje na ofertę ze strony londyńskiego Arsenalu.

Jeszcze wczoraj wszyscy byli pewni, że opiewający na 18 milionów euro transfer 25-latka do Niemiec dojdzie do skutku. Tymczasem, po rozmowach z włodarzami klubu ze Stuttgartu, Huntelaar postanowił wstrzymać się z decyzją dotyczącą przenosin i powrócił do treningów z Realem Madryt. Szkoleniowiec niemieckiego klubu, Horst Heldt, potwierdził zerwanie negocjacji na łamach „Vorstand Sport”, gdzie powiedział: – Chcieliśmy mieć w klubie takiego zawodnika jak Huntelaar. Niestety nie doszliśmy do porozumienia.

Wydaje się, że to idealny moment dla Arsene’a Wengera do tego, by sprowadzić godnego następcę Emmanuela Adebayora. Warto podkreślić również fakt, że sprowadzeniem Holendra zainteresowany jest także zespół Tottenhamu.

Komentarze
~Jose (gość) - 15 lat temu

Dobrze robisz huntelaar!!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze