¡Habla (i)Gol! – słów kilka o starcie sezonu i transferach. Czyje poczynania warto śledzić w La Liga?


Zapraszamy do odsłuchania drugiego odcinka naszego podcastu poświęconego lidze hiszpańskiej!

20 sierpnia 2021 ¡Habla (i)Gol! – słów kilka o starcie sezonu i transferach. Czyje poczynania warto śledzić w La Liga?

1. kolejka hiszpańskiej Primera Division za nami. Faworyci zgodnie punktowali. Beniaminkowie postraszyli resztę stawki. Kilka nowych nazwisk pokazało się z dobrej strony na boiskach La Liga. O tym wszystkim opowiemy w drugim odcinku naszego podcastu "¡Habla (i)Gol"!


Udostępnij na Udostępnij na

W najnowszym odcinku „¡Habla (i)Gol!” naszym gościem jest założyciel „Futbolowej Rebelii” Paweł Ożóg. Wspólnie z Pawłem przeanalizowaliśmy najciekawsze ruchy hiszpańskich klubów na rynku transferowym. Poza największymi poświeciliśmy naszą uwagę nieoczywistym zawodnikom, którzy mogą znacznie ubarwić ten sezon na Półwyspie Iberyjskim.

Bez falstartu

Główni kandydaci do mistrzowskiego tytułu w pierwszej kolejce zgodnie dopisali sobie po trzy „oczka”. Niektórzy się męczyli, inni dali nam wspaniałe show. W jednym przypadku mieliśmy połączenie tych dwóch skrajności w 90 minut. Słowo, które na pewno nie pasuje do startu nowego sezonu La Liga, to nuda.

***

Najnowszy odcinek „¡Habla (i)Gol!” już teraz dostępny jest w serwisie YouTube, a także możliwy do odsłuchania na Spotify. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze