Guti odejdzie z Realu?

Hiszpański pomocnik Realu Madryt, Guti, jest coraz bliższy opuszczenia stolicy Hiszpanii. Media informują, że do transferu Hiszpana może dojść już zimą.

Drugi kapitan Królewskich nie otrzymał powołania na cztery ostatnie mecze Realu Madryt. Manuel Pellegrini notorycznie pomija Gutiego przy ustalaniu meczowej osiemnastki. Wiele mówi się o konflikcie na linii trener zawodnik, jaki panuje w zespole. Chilijski szkoleniowiec zdjął Gutiego w przerwie pierwszego spotkania z AD Alcorcon, które to piłkarze ze stolicy Hiszpanii przegrali 4:0.

Od tamtego czasu pomocnik nie pojawił się na murawie choćby na minutę. Jeżeli sytuacja Gutiego nie ulegnie zmianie, to być może już zimą Hiszpan opuści Santiago Bernabeu. Podobno usługami drugiego kapitana Realu Madryt zainteresowany byłby Inter Mediolan.