Guardiola obiecuje poprawę


Szkoleniowiec hiszpańskiej Barcelony – Pep Guardiola – obiecał, że mimo słabszego okresu jego podopieczni triumfują w tym sezonie w La Liga.


Udostępnij na Udostępnij na


„Barca” gra ostatnio zaskakująco źle, czego odzwierciedleniem są jej dwie porażki w ostatnich dwóch ligowych spotkaniach. Co więcej, „Blaugrana” niespełna tydzień temu zaledwie zremisowała z Olympique Lyon w 1/8 finału Champions League. Jednak opiekun Katalończyków – Josep Guardiola – zachowuje spokój, mimo że Real Madryt zbliżył się do nich na cztery punkty:

Jestem pewien, że wygramy ligowe rozgrywki. Moje nastawienie jest optymistyczne, bowiem wiem, iż przegrane są wkalkulowane w mój zawód. To oczywiste, że musimy zakończyć tę złą serię. Myślę, że wkrótce powrócimy na dawną ścieżkę. Mam przynajmniej taką nadzieję, lecz gdy nadal będziemy prezentować się źle, zostanę zmuszony do wytłumaczenia się z tych słów.

Jak sam przyznał, jego teamowi brakuje nieco agresji oraz ambicji, zaprzeczając tym samym, że głównym powodem ostatnich niepowodzeń była jedynie słaba gra obronna.

Komentarze
Michał Wiśniewski (gość) - 15 lat temu

Mimo tego, że za Barceloną nie przepadam, to
chciałbym aby Guardiola odniósł z nią sukces.

Odpowiedz
~SpEc (gość) - 15 lat temu

a ja barcy nie lubie i wole real ;) i niech
przegrywają dalej ;D a real niech sie pnie na
szczyt!! ;)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze