Górnik Łęczna – Chrobry Głogów (Komentarz LIVE)


Fortuna 1. Liga: mecz Górnik Łęczna – Chrobry Głogów z komentarzem na żywo

1 kwietnia 2021 Górnik Łęczna – Chrobry Głogów (Komentarz LIVE)

Rusza 23. kolejka Fortuna 1. Ligi, a iGol z tej okazji przygotował coś specjalnego – spotkanie Górnika Łęczna z Chrobrym Głogów zostanie skomentowane na antenie naszego kanału YouTube. Jeśli lubicie format radiowy lub chcecie umilić sobie transmisję tego spotkania na platformie Ipla, komentarz iGola jest własnie dla was!


Udostępnij na Udostępnij na

Mecz Górnika z Chrobrym rozpocznie się o 17, a nasza transmisja ruszy kilka minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Serdecznie zapraszamy do wspólnego uczestnictwa. Przez czas trwania spotkania do dyspozycji słuchaczy pozostaje m.in. czat na żywo – zachęcamy więc do dyskusji na temat spotkania. Transmisja dostępna jest poniżej, a także na naszym kanale w serwisie YouTube.

Starcie inaugurujące 23. kolejkę Fortuna 1. Ligi skomentuje redaktor serwisu iGol, Antoni Majewski.

Komentarze
Kamil (gość) - 1 rok temu

Szkoda, że dzisiaj nie nadajecie. Szczerze liczyłem na to :( Poprzednie starcie Górnika z Chrobrym bardzo dobrze mi się słuchało. Po zgraniu waszego komentarza z meczem na Ipli czułem się jakbym oglądał normalnie mecz w telewizji. Liczę, że to nie był wyjątkowy eksperyment i będzie to stała wasza propozycja.

Odpowiedz
Antoni Majewski - 1 rok temu

Dzisiaj nie nadajemy, ale jutro w Fortuna 1. Lidze dwa spotkania - Derby Dolnego Śląska na Polsacie oraz starcie Arki z Odrą Opole. I ten drugi mecz skomentujemy na naszym kanale :) Serdecznie zapraszam.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze