GKS Tychy wygrywa

24 lutego 2013 GKS Tychy wygrywa

Podczas sparingu GKS-u Tychy z Polonią Bytom mogliśmy poczuć przedsmak I-ligowych zmagań. Podopieczni Piotra Mandrysza okazali się lepsi od Polonii Bytom i wygrali 3:1.

Od początku do końca spotkania dominowali podopieczni Piotra Mandrysza. Pierwszą bramkę strzelili zawodnicy z Tychów. Dokładnie Marcin Ściański po podaniu Mateusza Mączyńskiego. Jednak trzy minuty później znowu był remis. Gapiostwo tyskich obrońców wykorzystał piłkarz Polonii Bytom, Laskowski.

Piotr Rocki (GKS Tychy)
Piotr Rocki (GKS Tychy) (fot. Gkstychy.info)

Po nieco ponad godzinie gry GKS znowu prowadził, a tym razem do bramki rywali trafił Adam Imiela. Na dwanaście minut przed końcem meczu piłkarze Piotra Mandrysza zdobyli trzeciego gola. Piotr Rocki popisał się świetnym podaniem w pole karne, które na gola zamienił Jakub Bąk.

GKS Tychy 3:1 Polonia Bytom
Marcin Ściański 30., Adam Imiela 65., Jakub Bąk 78.  Adrian Laskowski 33.

GKS Tychy: Misztal  Mańka, Kopczyk, Masternak (46. Balul), Mączyński (67. Rocki)  Szczęsny (46. Chomiuk), Kupczak (46. Zunić), Babiarz (46. Imiela), Ściański (67. Szczęsny), Rocki (46. Bąk)  Bukowiec (46. Wawoczny).

Polonia Bytom:

I połowa: Mika  Trznadel, Broniewicz, Laskowski, Banaś  Krzemień, Foszmańczyk, Mróz, Białkowski, Nowak  Michalik.

II połowa: Mika  Trznadel, Broniewicz, Radkiewicz, Banaś  Białkowski, Laskowski, Pietrycha, Szkatuła, Sikorski  Michalik (80. Płókarz).