Galliani: Umowa dla Luisa Fabiano nadal aktualna


Wiceprezydent Milanu, Adriano Galliani, potwierdził, że włoski klub nadal rozpatruje kwestię przejścia Luisa Fabiano na San Siro.


Udostępnij na Udostępnij na

Wiceprezydent Galliani ujawnił, że rozmowy pomiędzy klubem a zawodnikiem są nadal w toku, wbrew zaprzeczającym doniesieniom ze strony Sevilli, która nie wyobraża sobie odejścia swojego czołowego napastnika.

Milan zamierza trzymać się rygorystycznie polityki Silvio Berlusconiego, która zakłada maksymalne oszczędzanie na transferowych wydatkach. Wobec tego Rossoneri będą prawdopodobnie próbować targować się z Hiszpanami.

Włoskie media twierdzą, że Milan jest gotów zapłacić 17 milionów euro. Sevilla rozpocznie negocjacje, dopiero gdy klub zaoferuje jej 20 milionów. Galliani powstrzymał się od komentarzy na temat kosztów transferu, ale potwierdził, że Milanowi bardzo zależy na pozyskaniu Luisa Fabiano.

Złożyliśmy Sevilli ofertę 14 milionów euro w zamian za Luisa Fabiano. Uznaliśmy cenę za wystarczającą, ale okazało się, że nie satysfakcjonuje ona Hiszpanów. Nadal będziemy walczyli o Luisa, ale do sfinalizowania transferu jeszcze daleka droga – wyjaśnił Galliani.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze