Fornalak: To cenny punkt


20 sierpnia 2011 Fornalak: To cenny punkt

Na konferencji prasowej, która odbyła się tuż po meczu bytomskiej Polonii, trenerzy obu zespołów zgodnie przyznali, iż remis to sprawiedliwy rezultat, który satysfakcjonuje oba zespoły. Co prawda Duszan Radolsky przyznał, że w dużej mierze podział punktów jest zasługą braku skuteczności jego podopiecznych, aczkolwiek odnotować trzeba, iż bytomianie swoje szanse pod koniec spotkania także mieli.


Udostępnij na Udostępnij na

Dariusz Fornalak po meczu przyznał, że dzięki Balazowi jego zespół wywalczył remis
Dariusz Fornalak po meczu przyznał, że dzięki Balazowi jego zespół wywalczył remis (fot. Łukasz Pawlik/iGol.pl)

– Po meczu w Nowym Sączu pomyśleliśmy, że zawojujemy świat. Dzisiejszy przeciwnik szybko sprowadził nas na ziemię. Przez dłuższy czas nie mieliśmy nic do powiedzenia. Jedynie patrzyliśmy, jak lider rozgrywa piłkę i zbliża się do naszej bramki. Cieszę się, że piłkarze zrozumieli to, co powiedziałem im w szatni. W pewnym fragmencie drugiej połowy gra się wyrównała. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i dziś mogły się zemścić na Niecieczy. Skończyło się na remisie. To dla nas cenny punkt powiedział szkoleniowiec Polonii Bytom, Dariusz Fornalak.

Podobne zdanie na temat spotkania miał trener gości, Duszan Radolsky. – Nie wiem, czy będę skromny, ale gdyby dzisiaj nie szwankowała u nas skuteczność, na pewno zdobylibyśmy trzy punkty i w tej końcówce nie musielibyśmy mieć żadnych obaw. Tak jest w piłce i dlatego jest taka interesująca. Myślę, że 60 minut w naszym wykonaniu było bardzo dobre. Mieliśmy ze trzy, cztery czyste sytuacje. Jak się nie strzela, to potem zawsze ta końcówka jest nerwowa. Pod tym względem jestem zadowolony z punktu podsumował Słowak.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze