Fabregas wróci do Hiszpanii?


Angielskie media poinformowały, że piłkarz Arsenalu Londyn – Cesc Fabregas jest zainteresowany powrotem do Primera Division. Z kolei agent piłkarza "Kanonierów" zaprzeczył, jakoby prowadził jakiekolwiek rozmowy z władzami Realu Madryt i FC Barcelony.


Udostępnij na Udostępnij na

Od kilku tygodni w brytyjskiej prasie pojawiają się spekulacje na temat odejścia Fabregasa z zespołu Arselanu Londyn. Jeszcze w letnim oknie transferowym 20-letni pomocnik był bardzo blisko przejścia do Realu Madryt, jednak ostatecznie transfer nie doszedł do skutku.

Nieoficjalnie wiadomo, że liderem w wyścigu o Fabregasa jest obecnie FC Barcelona – były klub młodego Hiszpana.

„Chcę zdementować wszelkie informacje, które pojawiły się w ostatnim czasie na łamach europejskiej prasy. Mój klient nie analizuje obecnie żadnych doniesień prasowych i koncentruje się obecnie na najbliższym spotkaniu eliminacyjnym EURO 2008 z reprezentacją Danii.” – powiedział w wywiadzie agent Cesca Fabregasa.

„Nie rozmawiałem ani z przedstawicielami Realu, ani FC Barcelony, choć muszę przyznać, że jeśli pojawiłaby się propozycja katalońskiego klubu, to z pewnością Cesc bardzo poważnie by się nad nią zastanowił. Fabregas jest niezwykle wdzięczny Barcelonie, ponieważ to tam nauczył się piłkarskiego rzemiosła i z pewnością do dzisiejszego dnia jest wdzięczny władzom aktualnych wicemistrzów Hiszpanii.” – dodał Joseba Diaz.

Na początku 2007 roku Cesc Fabregas podpisał z władzami „Kanonierów” nowy, ośmioletni kontrakt, który jest ważny do czerwca 2015 roku. Wydaje się, że przeprowadzka 20-latka na Camp Nou będzie niezwykle trudna do zrealizowania.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze