Eto’o: Kiedyś nie chciałem grać dla Mourinho


13 września 2013 Eto’o: Kiedyś nie chciałem grać dla Mourinho

Nowo pozyskany zawodnik Chelsea, Samuel Eto'o, wyznał, że pewnego czasu stosunki pomiędzy nim a Jose Mourinho były napięte. Jednakże Kameruńczyk jest teraz szczęśliwy, że może z nim współpracować na Stamford Bridge.


Udostępnij na Udostępnij na

Były as FC Barcelona i Interu Mediolan został także skrytykowany za wcześniejsze komentarze, jakie wyraził w kierunku Chelsea. Pewnego razu napastnik powiedział, że „woli sprzedawać orzeszki ziemne” na jakiejś wsi niż grać dla takiego „żałosnego klubu jak Chelsea”. Wtedy jeszcze trenerem „The Blues” był Mourinho. Media doczekały się wyjaśnień w tej sprawie.

Samuel Etoo
Samuel Eto’o (fot. fc-anji.ru)

Wtedy miałem głównie na myśli Jose, nie Chelsea. Przed pierwszym spotkaniem z Jose w Interze, a nie znaliśmy się wtedy osobiście, już wtedy nasze relacje były napięte. Raz nawet zdarzyło mi się powiedzieć, że nie chcę grać w drużynie, której Jose jest trenerem – ujawnia Eto’o.

Jednak Bóg wiedział, co dla mnie dobre. Chciał pokazać mi, że źle o nim myślę i teraz jesteśmy przyjaciółmi. Dziś znów jest moim trenerem. To wielka przyjemność dla mnie być piłkarzem w drużynie tego trenera ponownie. Jest jednym z najlepszych. Zdawałem sobie sprawę, że przejście do takiej świetnej drużyny, jaką jest Chelsea to dla mnie dobra okazja. Sprawy idą do przodu bardzo szybko – dodaje.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze