Essien za 35 milionów w Realu?!


Bardzo możliwe jest, że miejsce Mahamadou Diarry w Realu Madryt zajmie Michael Essien z Chelsea Londyn. Ten pierwszy od następnego sezonu ma grać w Interze Mediolan.


Udostępnij na Udostępnij na

Hiszpanie poinformowali Chelsea Londyn i agenta samego piłkarza, że są skłonni wydać wielkie pieniądze, aby doszło do tego transferu. Predrag Mijatovic spotkał się z Peterem Kenyonem, kiedy przebywał w Londynie na meczu Ligi Mistrzów przeciwko Fenerbahce Stambuł. Podobno ustalona cena to 35 milionów euro. To o 10 milionów więcej niż Real był gotowy zaoferować za Essiena, jednak pieniądze ze sprzedaży Diarry do Interu mogą pozwolić na sprowadzenie pomocnika Chelsea Londyn.

Jak donoszą media były pomocnik Lyonu jest gotowy opuścić The Blues tym bardziej po tym jak zwolniony został Jose Mourinho, którego nowym miejscem pracy po sezonie może być właśnie Madryt. Wróćmy do Malijczyka, który podobnie jak Essien również chce opuścić swój klub. Jego agent Frederic Guerra spotka się z działaczami Królewskich podczas ligowego szlagieru z Barceloną, aby omówić wszystkie szczegóły związane z transferem.

Zobaczymy co się stanie po meczu Realu z Barceloną. Będziemy wiedzieć dużo więcej. Diarra nie jest szczęśliwy w Madrycie ponieważ nie gra zbyt dużo. Ta sytuacja go martwi – powiedział Guerra.

Bernd Schuster poinformował Mijatovicia, że bardzo chętnie ujrzałby Essiena w białej koszulce w roli następcy po Malijczyku, który już jest praktycznie dogadany z Interem Mediolan.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze