Dzagojew: W drugiej połowie zagraliśmy agresywniej

W pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu UEFA we wschodnich derbach CSKA Moskwa pokonał 1:0 Szachtara Donieck. Jedyną bramkę meczu z rzutu karnego zdobył Vagner Love. Zwycięstwo swojej drużyny skomentowała wschodząca gwiazda rosyjskiej piłki, Ałan Dzagojew.

Można powiedzieć, że w pierwszej połowie wszystko szło po naszej myśli. W drugiej budowaliśmy swoje ataki zdecydowanie agresywniej, stworzyliśmy sobie parę sytuacji, czego efektem był strzelony przez nas gol – powiedział Dzagojew.

W pierwszej połowie nam nie szło. Graliśmy zbyt szeroko, grę trzeba było zawęzić. Nie zrobiliśmy tego do końca pierwszej połowy. W drugiej już się poprawiliśmy – dodał.

Zgodzę się, że z Szachtarem grało się o wiele ciężej niż z Aston Villą. Dowodem na to jest niewielka ilość sytuacji podbramkowych. Widać po nas było skutki morderczego starcia z Rubinem o superpuchar Rosji, które trwało aż 120 minut. Teraz musimy jak najlepiej przygotować się do pierwszej ligowej kolejki – podsumował pomocnik CSKA.