Do końca kariery w Realu


Można by wyliczać kluby, w których od kilkunastu lat występują Ci sami zawodnicy i kiedy sie wydaje, że zostanie on do końca w swoim ukochanym klubie nagle pojawia się oferta nie do odrzucenia. Jednak są i tacy, którzy zgodzili się podpisać kontrakt obowiązujące do końca kariery. Są to ikony klubu, zawodnicy bez których drużyna to nie to samo.


Udostępnij na Udostępnij na

Do takich piłkarzy należą kapitan Realu Madryt Raul i bramkarz Iker Casillas. Na dzisiejszej konferencji prasowej prezes Realu Ramon Calderon oświadczył, że kapitan zespołu przedłużył kontrakt do 2011, a Casillas do 2017 roku. Jednak dopisano dodatkową klauzulę, która w przypadku rozegrania w ostatnim sezonie 30 spotkań automatycznie przedłuża umowę o następny rok. Podjęcie takiej decyzji wiąże się z wielką miłością do Realu, a obaj piłkarze nie mogli sobie wybrać lepszego momentu do podpisania takiej umowy.

„Iker Casillas i Raul zgodzili się grać w Realu do końca swoich sportowych karier. W dzień Świętego Walentego powiedzieliśmy sobie wszyscy wspólnie, że się kochamy i ten stan będzie trwał. Jesteśmy sobie potrzebni i nie możemy bez siebie żyć” – powiedział prezes klubu Ramon Calderon. Obaj panowie występują w Realu Madryt od 1994 roku w przypadku Raula i 1999 roku jeżeli chodzi o Casillasa.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze