Denis na celowniku Interu


10 kwietnia 2013 Denis na celowniku Interu

Będący w znakomitej formie strzeleckiej zawodnik Atalanty Bergamo, German Denis, jest na celowniku Interu Mediolan. Napastnik strzelił już 14 goli w bieżącym sezonie, co nie uszło uwadze największych klubów we Włoszech.


Udostępnij na Udostępnij na

German Denis
German Denis (fot. Tuttosport.com)

Argentyński napastnik strzelił w tym sezonie już 14 bramek w 31 meczach, stąd zainteresowanie nim największych klubów na Półwyspie Apenińskim. Przedstawiciel Germana Denisa stwierdził, że sprowadzeniem jego klienta zainteresowany jest Inter Mediolan. – German to idealny zawodnik w takiej lidze, jaką jest Serie A. Ma on wspaniałe relacje z fanami Atalanty. Chce strzelić w bieżącym sezonie 20 bramek, co jest bardzo prawdopodobne, bo znajduje się w wybornej formie fizycznej – powiedział agent zawodnika, Leo Rodrigez.

Nie od dziś wiadomo, że z problemem braku klasowego napastnika zmaga się Inter Mediolan, który podobno ma chrapkę na Denisa. Napastnik nie ukrywa sympatii do zespołu z Bergamo, ale prawdopodobne wydaje się, że latem zmieni klub na lepszy. – Istnieje wiele zespołów, w tym Inter, które są zainteresowane moim klientem. Denis idealnie pasowałby do gry „Nerazzurrich” w duecie z Rodrigo Palacio – dodał agent piłkarza.

Komentarze
~nie!!! (gość) - 11 lat temu

32 lata! Inter się postarza! Milito-35, Rocchi-36,
Palacio-32, Cassano-31, do tego 21-letni Livaja
odszedł.

Odpowiedz
~nie!!! (gość) - 11 lat temu

Dalej:
Bramkarze: Castelazzi 38
Obrońcy: Samuel 35, Zanetti 40
Pomocnicy: Cambiasso 33, Stanković 35, Mudingayi 32,

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze