Co dalej z Montoyą?


Młodemu piłkarzowi Barcelony wygasa kontrakt w czerwcu 2014 roku. Spekuluje się, że Hiszpanem są zainteresowane Inter i Liverpool. Agent zawodnika zaznacza, że przyszłość obrońcy „Blaugrany” zależy od klubu.


Udostępnij na Udostępnij na

Martin Montoya jest piłkarzem Barcelony od 2011 roku. W tym sezonie na boiskach Primera Division rozegrał 13 spotkań. Zawodnik nie za często występuje w pierwszym składzie i zazwyczaj wchodzi z ławki rezerwowych. Ostatnio spekulowało się, że młodym Hiszpanem są zainteresowane Inter i Liverpool.

Agent piłkarza Jose Maria Orobitg powiedział, że w tym momencie jego klient będzie się skupiał na grze w Barcelonie i wypełnieniu obowiązującego kontraktu. – Teraz sytuacja jest całkiem jasna. Zawodnik jest własnością Barcelony i obowiązuje go kontrakt do 2014 roku – oznajmił agent piłkarza.

Powiedział on również, że do momentu, kiedy Katalończycy zdecydują się na sprzedaż swojego piłkarza, to nie będzie żadnych niepotrzebnych spekulacji: – Jeśli chodzi o nas, to tak długo, jak Barcelona nie powie, że Montoya jest na sprzedaż, nie będzie żadnych problemów.

Na koniec agent zawodnika Barcelony dodał, że jego klient jest zadowolony w Barcelonie i dalsze jego losy zależą tylko od klubu: – On jest szczęśliwy w Katalonii, więc wszystko zależy od Barcelony.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze