Chiellini dumnie reprezentuje kraj


19 marca 2013 Chiellini dumnie reprezentuje kraj

Giorgio Chiellini jest dumny z tego, że może reprezentować swój kraj w meczach międzynarodowych. Zaznaczył także, iż z wielką ochotą wybierze się na Puchar Konfederacji do Brazylii.


Udostępnij na Udostępnij na

Chiellini
Chiellini (fot. skysports.com)

Włosi wezmą udział w Pucharze Konfederacji, który odbędzie się w Brazylii w czerwcu. Będzie to przygotowanie do mistrzostw świata, które rozpoczną się dokładnie rok później. W turnieju oprócz wicemistrzów Europy zagrają także: Japonia, Meksyk, Urugwaj, Brazylia, Nigeria i Hiszpania. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a reprezentacja Włoch zmierzy się z Meksykiem, Japonią, a także gospodarzami. Będzie to także kolejna okazja do zaprezentowania nowych strojów, które przygotowała dla nich Puma. Ich debiut będzie miał miejsce w czwartkowej towarzyskiej potyczce z Brazylią. Gwiazda Juventusu Turyn, Giorgio Chiellini, jest pełen nadziei przed tymi pojedynkami, nie może się również doczekać, by założyć nową koszulkę. 

To wspaniały moment móc założyć nowy reprezentacyjny strój pierwszy raz na boisku. Projekt jest bardzo imponujący, szczególnie sposób, w jaki zamieszczono kolory włoskiej flagi. Wypełnia mnie dumą noszenie tej włoskiej koszulki i jestem bardzo podekscytowany myślą, że będę reprezentował w niej kraj na Pucharze Konfederacji w Brazylii. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze