Chałas: Nadal walczymy o utrzymanie


Z 33 punktami Znicz Pruszków zajmuje odległe 16 miejsce na zapleczu Ekstraklasy. Szansę na utrzymanie są niewielkie, ale po ostatnim wygranym meczu pruszkowianie nie tracą nadziei. – Będziemy walczyć do końca – zapowiada Tomasz Chałas, czołowy napastnik Znicza.


Udostępnij na Udostępnij na

Spełniliśmy wymarzony cel. Nadal walczymy o utrzymanie, bo jeszcze są na to iluzoryczne szanse. Póki jest taka szansa, to trzeba walczyć. Cieszymy się bardzo, cały zespół walczył przez pełne 90 minut – mówił po spotkaniu z Wartą, Tomasz Chałas.

Mecz w Poznaniu zakończył się dla Znicza bardzo szczęśliwie. Bramka w końcówce Chałasa przesądziła o niezwykle cennych trzech punktach. Mało brakowało, a spotkanie w ogóle by się nie odbyło. Przeciwni grze na przemokniętym doszczętnie boisku byli pruszkowianie. Po meczu nie mogli jednak żałować, że sędziowie zadecydowali inaczej.

Boisko wyglądało tragicznie. Moim zdaniem mecz się nie powinien odbyć. Zagraliśmy i cieszymy się, że trzy punkty wywozimy z Poznania. Przed nami teraz bardzo ciężki mecz z Dolcanem Ząbki, ale będziemy walczyć o zwycięstwo – zapowiada Chałas.

Relacja z meczu Warta – Znicz tutaj
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze