Benitez zachwycony 19-latkiem


Menadżer Liverpoolu, Rafael Benitez, wyznał, że jest pod wrażeniem umiejętności Davida N`Goga - młodego napastnika angielskiego klubu, który przeniósł się na Anfield Road w lipcu z francuskiego PSG.


Udostępnij na Udostępnij na

N`Gog nie miał okazji pokazać się w meczu angielskiej ekstraklasy, bo krótko po przejściu do Liverpoolu został przeniesiony do drużyny rezerw. Odejście Robbiego Keana zwolniło jednak miejsce w pierwszym zespole i 19-letni Francuz otrzymał swoją szansę.

Napastnik wystąpił jak dotychczas w dwóch meczach Premiership i już zdążył zdobyć bramkę (w wygranym 2:0 pojedynku z Sunderlandem). Rafael Benitez po meczu zachwycał się umiejętnościami byłego gracza Paris Saint-Germain i podkreślił, że tacy zawodnicy jak N`Gog będą już wkrótce stanowić o sile Liverpoolu.

Hiszpański szkoleniowiec dodał, że choć Francuz prezentuje się już bardzo dobrze, to nie należy zapominać, że wystąpił dopiero w dwóch meczach Premiership i jeszcze nie przyzwyczaił się do panujących tutaj warunków. Jeśli więc ogra się na angielskich boiskach, to wkrótce Liverpool będzie miał z niego wielki pożytek.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze