Albelda: Valencia powalczy o sukces


7 września 2009 Albelda: Valencia powalczy o sukces

Doświadczony pomocnik Valencii, David Albelda, oświadczył, że liczy w tym sezonie na sukces i zamierza odegrać główną rolę w osiągnięciu dobrych wyników przez drużynę „Nietoperzy”.


Udostępnij na Udostępnij na

32-letni Albelda jest jednym z najstarszych zawodników w kadrze klubu z Mestalla, który nowy sezon w Primera Divison zaczął wyśmienicie, pokonując Sevillę. Dobra postawa w pierwszym spotkaniu skłoniła pomocnika „Nietoperzy” do wyrażenia opinii, że w tegorocznych rozgrywkach Valencia jest w stanie walczyć o najwyższe cele.

David Albelda wierzy, że Valencia zagra w tym sezonie o najwyższe cele
David Albelda wierzy, że Valencia zagra w tym sezonie o najwyższe cele (fot. blogs.abc.es)

Trener Valencii, Unai Emery, zatrzymał na Mestalla większość największych gwiazd, mimo tego, że klub cierpi na kłopoty finansowe. Raul Albiol co prawda przeniósł się do Madrytu za 15 milionów euro, ale ekipę „Nietoperzy” wzmocnił między innymi były zawodnik Tuluzy – Jeremy Mathieu.

Mamy nadzieję, że nasz skład jest na tyle dobry, by walczyć o najwyższe cele – powiedział Ablelda w rozmowie z hiszpańską „Marcą”. – W lidze będzie grupa czterech, może pięciu zespołów bijących się o miejsce gwarantujące grę w Lidze Mistrzów. Wolę myśleć, że będziemy walczyć o te miejsca od początku, a później zobaczymy, co się wydarzy – zakończył 32-letni pomocnik Valencii.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze