Adriano blisko FC Barcelony


Adriano nie może znaleźć miejsca w podstawowym składzie Interu. Dlatego też został wypożyczony do Sao Paulo. Według hiszpańskich źródłem Brazylijczyk w lecie przeniesie się do FC Barcelony.


Udostępnij na Udostępnij na

Po tym jak 25-letniemu piłkarzowi zmarł niespodziewanie ojciec, Adriano nie jest w stanie dojść do formy. Miał problemy z alkoholem. Aktualnie mówi, że już jest wszystko w porządku i ma nadzieje na powrót do gry w profesjonalnym klubie.

Adriano został wysłany przez Inter do klubu z ojczyzny, gdzie miał wrócić do najwyższej formy. Napastnik wrócił do dyspozycji, ale najprawdopodobniej w lecie odejdzie z Interu.

Wszystko wskazuje na to, iż dojdzie do wymiany między Interem, a Barceloną. Ronaldinho, który ma zamiar opuścić Katalonie ma odejść właśnie to Interu. Adriano przeszedłby do FC Barcelony. Oczywiście Mistrz Włoch będzie musiał dopłacić pieniądze.

Sam Adriano wypowiedział się w tej sprawie.

Według mnie byłoby wspaniale zagrać w takim klubie jak FC Barcelona. Jednak, teraz o tym nie myślę. Cieszę się, że zwracam uwagę takiej drużynie jak Barca. Chce wrócić do Europy i grać w jednym z najlepszych klubów w Europie. Takim jest Barcelona” – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze