Abbondanzieri: Boca znów będzie wielka


Nowo pozyskany bramkarz Boca Juniors – Roberto Abbonadanzieri – jest przekonany, że jego zespół znów będzie walczył o najwyższe cele. Warunkiem ku temu jest poprawa kilku drobnych błędów w grze.


Udostępnij na Udostępnij na

Roberto Abbondanzieri wrócił do stolicy Argentyny po średnio udanej karierze w Europie. Popularny „Pato” grając w Getafe, dobre mecze przeplatał tymi gorszymi. Teraz ma nadzieję, że w Boca Juniors odbuduje swoją formę i znów będzie walczyć o najwyższej cele.

Chcemy wygrać w tym roku ligę. Możemy tego dokonać, choć będzie to bardzo trudne. W lidze argentyńskiej poziom znacznie się wyrównał i nie możemy zlekceważyć żadnego rywala. Uważam, że jesteśmy w niekorzystnej sytuacji, ponieważ przeciwnicy zrobią wszystko, by nas pokonać. powiedział Abbondanzieri.

„Pato” ostatni raz na La Bombonerze zagrał w 2006 roku. Teraz ma nadzieję, że atmosfera na tym stadionie jest równie gorąca jak przed trzema laty.

Obecnie gramy całkiem nieźle, ale zdarzają się nam drobne pomyłki. Jednak grając na naszym stadionie, czujemy taką moc, że jesteśmy nie do zatrzymania. zakończył „Pato”.

Teraz Boca Juniors skupia się na rywalizacji w Copa Libertadores. Zdaniem ekspertów, to właśnie „Xeneizes” mają największe szanse, by po raz siódmy stać się najlepszą klubową drużyną w Ameryce Łacińskiej.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze