Bohaterski słupek i pechowy remis, czyli Twitter o meczu Polaków

30 marca 2015 Bohaterski słupek i pechowy remis, czyli Twitter o meczu Polaków

Reprezentacja Polski zremisowała wczoraj z Irlandią 1:1 w meczu piątej kolejki eliminacji do mistrzostw Europy we Francji. Spotkanie wywołało dużą dozę emocji wśród wszystkich internautów. Oto zbiór najciekawszych komentarzy z Twittera.

Internauci szanują punkt zdobyty w Dublinie, jednak niedosyt po straconej bramce w ostatnich minutach spotkania pozostaje. Niektórzy wytypowali nawet swoich, dość nietypowych bohaterów wczorajszego spotkania.

Nasz były reprezentacyjny bramkarz, Jerzy Dudek, zaznaczył, że w drugiej połowie zbyt mocno oddaliśmy inicjatywę rywalom.

Nie bez uwagi przeszły też zachowania boiskowe niektórych piłkarzy irlandzkiej drużyny.

Prezes PZPN, Zbigniew Boniek, podkreślił za to wspaniałą atmosferę, którą stworzyli na stadionie w Dublinie polscy kibice.

Nie bez echa przeszło również zachowanie irlandzkiego piłkarza, który uderzył w twarz Sebastiana Milę i powinien za to obejrzeć czerwoną kartkę.

Nie zabrakło też ciekawych rysunków obrazujących przebieg spotkania.

Jak widać, nawet w desperackim bronieniu się przez ostatnie dwadzieścia minut meczu można odnaleźć plusy.

Internauci jak zwykle po meczu z Irlandią nas nie zawiedli. Miejmy nadzieję, że „Biało-czerwoni” awansują do turnieju finałowego i dzięki temu internet będzie dla nich bardziej łaskawy niż zwykle.