Zabójcze 5. minut Hibernianu!


Dzisiejszego dnia zostały rozegrane trzy spotkania z 27. kolejki SPL. Swoje mecze wygrali zawodnicy: Hibernianu i Hearts. Zaś spotkanie pomiędzy Dundee United - Falkirk zakończyło się remisem.


Udostępnij na Udostępnij na

Hibernian 2:0 Inverness

Gospodarze już od pierwszych minut atakowali bramkę Inverness. Skutki tych ataków były widoczne w 3. i 5. minucie spotkania. Kilka minut po rozpoczęciu meczu, Colin Nish po świetnym dograniu Merouane Zemmamy umieścił piłkę w siatce. Tym samym wyprowadził Hibernian na prowadzenie. Dwie minuty po tym zdarzeniu kibice Hibernianu mogli cieszyć się z drugiej bramki. Mianowicie Steven Fletcher świetnie przedarł się przez obronę Inverness i kopną piłkę nie do obrony. Gracze „Hibs” mogli prowadzić trzema, a nawet czterema bramki jednak byli nie skuteczni.

Motherwell 0:1 Hearts

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła na samym początku meczu. W 11. minucie faulowany w polu karnym Motherwell przez Eggerta Jonssona był David Clarkson. Po tym zdarzeniu sędzie tego spotkania nie miał żadnych wątpliwości i wskazał na „jedenastkę”, którą pewnie wykorzystał Craigan.

Dundee United 0:0 Falkirk 

Dundee United przeważało przez cały czas. Mieli duże ambicję aby wygrać to spotkanie jednak ta sztuka im się nie udała. Wydawało się, że pod koniec pierwszej połowy gospodarze obejmą prowadzenia jednak tak się nie stało. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Jutro zostaną rozegrane spotkania: Celtic – St.Mirren,  Rangers – Gretna i Aberdeen – Kilmarnock.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze