Van der Wiel nie myśli o transferze


Coraz więcej klubów myśli o pozyskaniu obrońcy Ajaksu Amsterdam, Gregory’ego van der Wiela. 22-letni Holender oznajmił, że aktualnie nie zastanawia się nad zmianą pracodawcy.


Udostępnij na Udostępnij na

Van der Wiel znalazł się w kręgu zainteresowań szkoleniowców Manchesteru City i Arsenalu Londyn. Prawy obrońca drużyny z Amsterdamu jest wyceniany na sześć milionów euro i taką sumę musieliby za niego wyłożyć przedstawiciele ekip z Anglii. Piłkarz stwierdził jednak, że nie chce się obecnie zastanawiać nad swoją przyszłością.

– Nikt się ze mną jeszcze nie kontaktował, tak więc nie mogę mówić o jakichś konkretnych propozycjach. Nie myślę o transferze, ponieważ Ajax walczy o mistrzostwo Holandii. Niedługo rozpoczynają się również mistrzostwa świata. To są moje priorytety. Jestem młodym zawodnikiem i dlatego uważam, że pozostanie w Amsterdamie dobrze wpłynęłoby na rozwój mojej kariery. Niemniej jednak mając w pamięci sytuację Wesleya Sneijdera sprzed trzech lat, kiedy to z dnia na dzień przeszedł do Realu Madryt, nie chcę niczego przesądzać – powiedział van der Wiel na łamach portalu Goal.com.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze