Tevez: Chcę wrócić do ojczyzny


20 stycznia 2013 Tevez: Chcę wrócić do ojczyzny

Napastnik Manchesteru City powiedział, że nie zamierza przedłużać ze swoim zespołem kontaktu, który obowiązuje do czerwca 2014 roku. Po jego wygaśnięciu Tevez chce wrócić do Argentyny.


Udostępnij na Udostępnij na

Klub z Manchesteru cały czas liczy na to, że napastnik się rozmyśli i zwiąże się z drużyną nową umową. Szanse na to nie są jednak zbyt duże, bo na 18 miesięcy przed końcem nie rozpoczął on nawet negocjacji.

Tevez nie chce przedłużać kontaktu z Manchesterem City
Tevez nie chce przedłużać kontaktu z Manchesterem City (fot. France-le-mag.football.fr)

Według nieoficjalnych informacji zainteresowane jego pozyskaniem może być Boca Juniors. Sam piłkarz wydaje się zadowolony z takiego obrotu spraw. – Zostaję jeszcze przez dwa lata w Europie, a potem wracam do ojczyzny. Prezes Boca cały czas mówi, że u niego zawsze drzwi są dla mnie otwarte. Chciałbym właśnie w tym klubie zakończyć swoją karierę.

Na zakończenie Tevez odniósł się do zamieszania z Roberto Mancinim, które miało miejsce jakiś czas temu: – Straciłem chęć do gry i niewiele brakowało, a zakończyłbym karierę. Nawarstwiło się wiele złych rzeczy jednocześnie. Najpierw odpadnięcie z Copa America, a potem konflikt z Mancinim. Teraz jest jednak zdecydowanie lepiej.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze