Lech Poznań żegna się z pierwszymi zawodnikami. Co dalej z Antonio Miliciem?
Pierwsze transfery zostały wykonane to również pojawiły się pierwsze odejścia. Lech żegna się z trzema piłkarzami.
Pierwsze transfery zostały wykonane to również pojawiły się pierwsze odejścia. Lech żegna się z trzema piłkarzami.
Górnik Zabrze pokonuje Raków Częstochowa i wskakuje na 2. lokatę w PKO BP Ekstraklasie!
Lech Poznań sprowadził dwóch nowych ofensywnych zawodników – jeden z nich jest dobrze znany kibicom PKO Ekstraklasy
Za nami dopiero trzy kolejki ekstraklasy, a podopieczni Jana Urbana dali się już poznać na boisku z kilku różnych stron