Świerczewski nowym zawodnikiem ŁKS-u


Od dzisiaj nowym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego został Piotr Świerczewski. Popularny "Świr" podpisał kontrakt do czerwca 2009r. Grać będzie z numerem 77. Jest to ostatni zawodnik sprowadzony zimą przez ŁKS.


Udostępnij na Udostępnij na

Jest to kolejny doświadczony zawodnik, którego zimą sprowadził ŁKS. Wcześniej z klubem z Alei Unii związał się Tomasz Hajto – były zawodnik Górnika Zabrze. Obaj gracze mają pomóc utrzymać ŁKS w Ekstraklasie.

Świerczewski występował w Polonii Warszawa, z którą rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Warunki z Łódzkim Klubem Sportowym uzgodnił już dużo wcześniej.

Wcześniej także do ŁKS – u przyszedł wypożyczony z zabrzańskiego Górnika Litwin Tadas Papeckys. Trener Grzegorz Wesołowski zdecydował się zbudować drużynę na bardziej doświadczonych zawodnikach, którzy byliby w stanie wziąć na siebie ciężar gry ŁKS-u w rundzie wiosennej. Papecyks natomiast miałby zastąpić na lewej obronie nieobecnego już w klubie Adama Marciniaka, który wrócił z wypożyczenia do Górnika Zabrze

O tym na ile skuteczne będą transfery ŁKS-u przekonamy się już w najbliższą niedzielę, kiedy to łodzianie zmierzą się na wyjeździe z Odrą Wodzisław. Początek spotkania o 16.45

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze