Suarez: Messi i Ronaldo są równi


20 maja 2014 Suarez: Messi i Ronaldo są równi

Gwiazda angielskiej ligi, Luis Suarez stwierdził, że nie można rozstrzygnąć kto z dwójki – Roanldo czy Messi jest lepszym piłkarzem.


Udostępnij na Udostępnij na

Luis Suarez
Luis Suarez (fot. liverpoolfc.com)

Suarez wypowiadał się w kontekście przyszłych mistrzostw świata. Urugwajczyk stwierdził, że nie da się powiedzieć kto jest najlepszym piłkarzem świata: – To są zupełni inni gracze. Trudno stwierdzić, który z nich jest lepszy. Messi ma niesamowitą technikę, strzela dużo bramek i świetnie drybluje, ponieważ jest drobnym gościem. Ronaldo wygląda jak maszyna. Wszystko co robi wygląda perfekcyjnie. Łączy finezję, siłę i inteligencję. Spójrzcie na jego strzały, praktycznie każdy jest idealny. Trudno jest również porównać innych graczy do nich. Ja osobiście bardzo szanuję Iniestę. Jest rodzajem zawodnika, który zawsze jest szybszy od innych i do tego niesamowicie podaje. Potrafi robić to czego nikt się nie spodziewa. Widzi rozwiązania, których nikt inny by nie dostrzegł. Ale to nie jest widoczne tylko w piłce, on jest takim człowiekiem. Zawsze opanowanym.

Suarez został zapytany również o reprezentację Holandii: – Dla Holandii najważniejszym ogniwem jest Robben. Jak on nie gra dobrze to reszta drużyny również sobie nie radzi. Oczywiście świadczy to o jego klasie – dodaje Suarez.

Mistrzostwa świata rozpoczną się już niebawem. Meczem otwarcia będzie stracie Brazylii z Chorwacją.  

Komentarze
~lampard (gość) - 9 lat temu

a ronaldo nie ma techniki ?!

Odpowiedz
~gddfh (gość) - 9 lat temu

NIE nie ma !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze