Stokowiec: Brak nam doświadczenia


Po wczorajszej porażce 2:3 z Widzewem Łódź trener Polonii Warszawa, Piotr Stokowiec, nie ukrywał rozczarowania. W zupełnie innym humorze był szkoleniowiec Widzewa, Radosław Mroczkowski.


Udostępnij na Udostępnij na

Widzew Łódź rozegrał bardzo dobre zawody, pokonując warszawską Polonię 3:2. Mecz był bardzo atrakcyjny i obfitował w wiele akcji ofensywnych. Trener „Czarnych Koszul” nie jest w pełni zadowolony z gry swoich podopiecznych. – Były momenty dobrej gry, pokazaliśmy charakter, ale w grze było za dużo przestojów, stąd taki wynik. Drużynie zabrakło doświadczenia i mimo wszystko trochę umiejętności, ale i tak należą jej się wielkie brawa za walkę do końca oraz całokształt, jaki prezentuje w trudnej sytuacji. To nasza czwarta porażka z rzędu, ale jak wszyscy widzimy, drużyna walczy. Nie chcę szukać usprawiedliwień, bo sprawa jest złożona – powiedział.

W dużo lepszym humorze był trener Widzewa, Rafał Mroczkowski. Szkoleniowiec łodzian zauważył, że mecz był trudny, jednak jego zespół był lepszy. Mroczkowski ma nadzieję, że takie horrory jak w poniedziałkowy wieczór prędko się jego drużynie nie przytrafią. – To było dla nas bardzo trudne spotkanie. Od początku było widać, że zespół dąży do odwrócenia złej passy. Stąd nerwy, niedokładne podania i słaba gra, kiedy osiągnęliśmy już dobry wynik i prowadziliśmy 3:1. Naszym celem były tylko punkty, a jeżeli chodzi o samą grę i dojrzałość, musimy popracować, żeby więcej takich horrorów już nie było – powiedział Mroczkowski.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze