Sevilla-FC Barcelona w iGolFM


Już dziś będziemy świadkami niesamowitego widowiska za jakie należy uznać spotkanie Sevilla CF z FC Barceloną. Obie drużyny nie prezentują się na tyle dobrze, by zadowolić swoich kibiców. Jednak pojedynek tych dwóch drużyn zawsze budził wiele emocji.


Udostępnij na Udostępnij na

Podopieczni Manolo Jimeneza zajmują 7 miejsce w lidze, mimo że grają nie równo. Po paśmie kilku bardzo dobrych spotkań często przychodzą te gorsze, w których nie potrafią sobie poradzić z przeciwnikiem. Jednak Sevilla jak do tej pory wygrała wszystkie 4 mecze, które rozgrywane były w ostatnim czasie na ich boisku. FC Barcelona, mimo że często jest krytykowana to zajmuje 2 miejsce w tabeli i ma realne szanse na końcowe zwycięstwo, gdyż przewaga Realu stopniała do 6 punktów. Podopieczni Franka Rijkaarda w dzisiejszym spotkaniu nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Dodatkowym atutem „Katalończyków” jest fakt, że od nie przegrali 8 kolejnych meczów rozgrywanych po za swoim boiskiem. Kto okaże się zwycięzcą? Na relację z tego spotkania zapraszam już dziś o godz. 22:00, a poprowadzi je Michał Wszołek.

Jak nas słuchać?

iGol FM jest radiem internetowym, słuchać je można za pomocą urządzeń podłączonych do sieci Internet, z których najpopularniejszym jest oczywiście komputer stacjonarny.

Winamp
Za pomocą kombinacji klawiszy CTRL + L ładujemy plik playlist’y z serwera. Po wciśnięciu klawiszy wklejamy do pola tekstowego adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u

Windows Media Player
Korzystamy z opcji Plik->Otwórz adres URL (skrót: CTRL + U), w pole tekstowe wpisujemy adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u.

Uwaga:Windows Media Player wymaga dodatku, umożliwiającego słuchanie audycji w formacie AAC+ , który znajdziecie na stronie radia www.fm.igol.pl

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze