Saganowski pewny siebie


9 kwietnia 2013 Saganowski pewny siebie

Dziś wieczorem Legia Warszawa pojedzie do Chorzowa na mecz z tamtejszym Ruchem. Będzie to pierwsze spotkanie w ramach półfinału Pucharu Polski. Przed tym pojedynkiem pewny swego jest snajper Legii, Marek Saganowski.


Udostępnij na Udostępnij na

Marek Saganowski, który w meczach „Wojskowych” dotąd regularnie pokonywał bramkarzy rywali, w ostatnich dwóch spotkaniach nie zdobył gola. Jak twierdzi snajper, nie zablokował się, a radość z trafień kolegów jest równie duża. Jestem napastnikiem, chcę strzelać kolejne gole. Wydaje się, że po słabszym początku wszyscy wychodzimy na prostą. Forma rośnie, ale musimy to jeszcze potwierdzać na boisku. Na razie nie mamy z tym problemów i oby podobnie było dzisiaj – powiedział „Sagan”.

Marek Saganowski w Pucharze Polski strzela jak na zawołanie
Marek Saganowski w Pucharze Polski strzela jak na zawołanie (fot. Grzegorz Rutkowski / iGol.pl)

Warto zauważyć, że dzisiejszy przeciwnik Legii, Ruch Chorzów, jest w dołku. Chorzowianie nie mogą być pewni utrzymania w T-Mobile Ekstraklasie. Rywale legionistów będą jednak mocno zmobilizowani, będzie to dla nich bowiem jedyna okazja do tego, by zagrać w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. – Nie możemy lekceważyć Ruchu, który również przebył długą drogę do półfinału. O wszystkim zadecydują tylko dwa spotkania, dlatego najważniejsza jest koncentracja. Jesteśmy zdecydowanym faworytem do awansu i już dzisiaj chcemy wywalczyć zaliczkę przed rewanżem w Warszawie – dodał.

Napastnik stołecznego zespołu jest pewny swego. Jeśli tylko uda się Legii narzucić swój styl gry, to nikt nie jest w stanie jej powstrzymać. – Przede wszystkim musimy narzucić swój styl gry. Jeżeli zrealizujemy ten cel, to nie ma w Polsce zespołu, który mógłby dotrzymać nam kroku – zakończył doświadczony snajper.

Komentarze
~fffff (gość) - 11 lat temu

Niech go do reprezentacji wezną!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze