River Plate zainteresowane Demichelisem


21 grudnia 2011 River Plate zainteresowane Demichelisem

Jeden z przedstawicieli River Plate potwierdził na łamach mediów, że argentyński klub jest zainteresowany sprowadzeniem do siebie gracza Malagi, Martina Demichelisa.


Udostępnij na Udostępnij na

Drużyna River Plate, która w minionym sezonie sensacyjnie spadła do drugiej ligi, chce jak najszybciej powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, dlatego planuje poważne wzmocnienia. Na jej celowniku znalazł się, oprócz Demichelisa, także David Trezeguet. 

Demichelis wróci do River Plate?
Demichelis wróci do River Plate? (fot. malagacf.com)

Daniel Mancusi, członek zarządu argentyńskiego zespołu, potwierdził, że pozostaje w kontakcie z defensorem Malagi, który rozpoczynał swoją przygodę z „Los Millonarios”, przed transferem do Bayernu Monachium w 2003 roku. 

– Rozmawiałem niedawno z „Micho”, ale jako że Malaga dopiero co go kupiła, więc my nie możemy go teraz sprowadzić, bo musielibyśmy zaoferować mu stałą umowę – powiedział Mancusi w wywiadzie dla „Radio Cooperativa”. 

– On powiedział mi, że chciałby wrócić, ale trzeba poczekać na odpowiedni moment do rozpoczęcia negocjacji. Tyczy się to również innych synów marnotrawnych River, jak Pablo Aimar, Pablo D’Alessandro, Javier Saviola i wielu innych. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze