Przegląd prasy: Wszędzie Ochoa!


18 czerwca 2014 Przegląd prasy: Wszędzie Ochoa!

Bohaterem pooniedziałku jest z całą pewnością meksykański bramkarz, Guillermo Ochoa, dzięki któremu reprezentacja Meksyku zdobyła w wczorajszym meczu punkt. Ale w prasie, chwali się nie tylko golkipera, ale również całą drużynę prowadzoną przez Miguela Herrere.  


Udostępnij na Udostępnij na

Przeglądsportowy.pl: Och!oa

Jak cały świat, również w Polsce wszyscy zachwycają się meksykańskim bramkarzem. To właśnie Guillermo Ochoa jest bohaterem okładki Przeglądu Sportowego i to właśnie on jest bohaterem wczorajszego dnia. Wszyscy zwracają również uwagę na fakt, że golkiper jest bez klubu, więc rozpoczynają się spekulacje odnośnie nowego pracodawcy Meksykanina.

Fakt.pl: Szok, Lisy Pustyni prawie…

Strona internetowa „Faktu” w swoim stylu szuka chwytliwych tytułów. Dziennikarze gazety podkreślają dobrą postawę reprezentacji Algierii w starciu z Belgią. – Faworyzowana reprezentacja Belgii, bardzo długo męczyła się z dużo słabszą Algierią – czytamy na Sport.fakt.pl.

Piłkanozna.pl: Echa świetnego występu bramkarza Meksyku

– Gillermo Ochoa zatrzymał Brazylię i z pewnością zyskał w Meksyku nieśmiertelną sławę – czytamy na stronie tygodnika. Adam Godlewski w artykule analizuje również postawę Brazylijczyków w porównaniu z meczem z Chorwatami. – Wiadomo  piłkarskie mistrzostwa świata umierają (przynajmniej w części), kiedy odpadają gospodarze. Dlatego życzę Brazylijczykom, żeby w następnych spotkaniach Scolari nie musiał liczyć na wsparcie… Seppa Blattera oraz arbitrów, których również nie powoływał – czytamy w tekście.

Marca: Kolejny mecz Hiszpanii

Nie samym Meksykiem człowiek żyje. Szczególnie w Hiszpanii. Dziś reprezentacja, która broni tytułu mistrza świata, zmierzy się z Chile. Będzie to spotkanie o być albo nie być Hiszpanów. Przypomnijmy, przed czterema laty reprezentacja „La Roja” również przegrała pierwsze spotkanie, a turniej zakończył się dla nich w najlepszy możliwy sposób.

The Telegraaf: Na pierwszym planie van Gaal

Holenderski dziennik analizuje szanse reprezentacji „Oranje” przed spotkaniem z Australią. Dziennikarze zadają sobie pytanie: czy zwycięstwo nad Hiszpanią było zasługą dobrej gry Holendrów, czy słabej postawy Hiszpanów.

Jak się okazuję, nie samym mundialem człowiek żyje. Holenderski dziennik porusza dziś również temat selekcjonera Louisa van Gaala, która po sezonie obejmie Manchester United.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze