Podolski nie dla Realu!


14 października 2008 Podolski nie dla Realu!

Trener hiszpańskiej drużyny, Bernd Schuster, ogłosił, iż na razie nie jest zainteresowany sprowadzeniem na Santiago Bernabeu Lukasa Podolskiego. Głównym powodem wydaje się być brak ustabilizowanej formy strzeleckiej u napastnika Bayernu i reprezentacji Niemiec.


Udostępnij na Udostępnij na

Wysłannicy Realu obserwowali Podolskiego dłuższy czas. Ani regularne występy, ani nawet strzelane gole w reprezentacji Niemiec nie przekonały opiekuna Królewskich do angażu zawodnika grzejącego ławę w klubie. – Lukas jest młodym, skromnym człowiekiem, który potrzebuje wsparcia ludzi związanych z jego osobą. Grając w takim klubie jak Bayern czy Real, trzeba o własne miejsce w podstawowej jedenastce walczyć – przyznaje niemiecki opiekun Królewskich.

Podolski w Górniku? To byłby hit!
Podolski w Górniku? To byłby hit! (fot. politiken.dk)

W Monachium od zawsze ceni się napastników grających skutecznie, a z tym 23-letni Podolski ma ostatnio problemy. Schuster wierzy jednak, że Lukas już wkrótce przebije się do podstawowej jedenastki i znów zacznie zdobywać gole seryjnie, tak jak to czynił w FC Koeln. A wtedy sprawa jego ewentualnego transferu może powrócić.

Czy trener Bayernu Juergen Klinsmann da szansę gry Podolskiemu w najbliższym ligowym meczu przeciwko Karlsruhe? Jeśli tak, możemy być przekonani, że Podolski postara się odwdzięczyć trenerowi dobrą i skuteczną grą.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze