Jak piłkarze spędzali sylwestra?


1 stycznia 2016 Jak piłkarze spędzali sylwestra?

Jak wiemy, sylwester to nie jest zwyczajna noc. Ludzie imprezują wtedy na całego albo po prostu spędzają czas z rodziną i bliskimi. Na pewno nie może być nudno! Piłkarze także wzięli udział w corocznej zabawie i powitali z hukiem nowy rok. Sami zobaczcie jak!


Udostępnij na Udostępnij na

Aaron Ramsey pochwalił się na wszystkich swoich społecznościowych kontach zdjęciem z tatą. Dlaczego akurat z tym członkiem rodziny? Otóż pan Kevin Ramsey 31 grudnia obchodzi urodziny. Walijczyk miał więc podwójny powód do świętowania! Swoją drogą, czy wy też sądzicie, że zawodnik Arsenalu jest do niego bardzo podobny? Gerard Pique i Shakira spędzili popołudnie z rodzicami pięknej piosenkarki, a później pochwalili się uroczym zdjęciem z fajerwerkami w tle.

http://i66.tinypic.com/213rfxk.jpg

http://i65.tinypic.com/bhj32f.jpg

(fot: Instagram)

Wielu polskich piłkarzy wybrało zabawę w krajach arabskich i azjatyckich (w najdroższych i najbardziej ekskluzywnych hotelach). Robert i Anna Lewandowscy bawili się na noworocznej imprezie wraz ze… Sławomirem Peszką oraz jego piękną żoną. Jak się okazało, nie wykorzystują dzisiejszego dnia na leczenie kaca, a… na aktywny trening. Dołączył do nich także Mariusz Lewandowski, którego na pewno dobrze znacie. Arkadiusz Milik i jego dziewczyna Jessica również bawili się przednio!

http://i65.tinypic.com/a48tw2.jpg

(fot: Facebook)

Oczywiście zawodnicy chwalili się też swoimi partnerkami i pięknymi strojami. Prawie wszyscy postawili na elegancki styl. Cóż… nic dziwnego, gdyż witanie nowego roku wymaga takiego ubioru. Wieczór w piżamie w tak ważnym dniu? O nie… to zdecydowanie byłoby uznane za zachowanie passe. Gareth Bale spędził sylwestra wraz ze swoją żoną Emmą i przyjaciółmi, Neymar imprezował z przyjaciółką, a Lukas Podolski pochwalił się całkiem gustownym kapeluszem („Poldi” w tym roku zostanie ojcem po raz drugi, więc bez wątpienia ma powody do radości!).

https://twitter.com/barcastuff/status/682873015999311872

Wszyscy piłkarze zgodnie życzyli wszystkim kibicom szczęśliwego nowego roku i spełnienia wszystkich marzeń. Miejmy nadzieję, że w tym roku każdy z nas – kibiców, będzie mógł się cieszyć nawet z drobnych sukcesów swoich ulubieńców i ukochanych klubów. Nie zapominajmy też o mistrzostwach Europy! Możemy być pewni, że emocji w 2016 roku nie zabraknie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze