Przygoda Sławomira Peszki z angielskim futbolem nie ułożyła się najlepiej. Wolverhampton spadł z Championship i były zawodnik FC Koeln najprawdopodobniej powróci do Bundesligi.

Peszko rozegrał w angielskim klubie łącznie 833 minuty w lidze i pucharach. Dobrze zaprezentował się w kilku meczach, jednak trener Dean Saunders przestał na niego stawiać. Teraz wydaje się, że istnieje możliwość powrotu Peszki do ligi niemieckiej. Hertha Berlin, czyli zespół powracający do grona ekip 1. Bundesligi, najprawdopodobniej widziałaby Sławomira w swojej drużynie. Niemcy świetnie znają tego zawodnika, który zazwyczaj dobrze spisywał się w drużynie FC Koeln.
Problemem Polaka była jednak afera, po której Franciszek Smuda wyrzucił go z reprezentacji Polski. Teraz dobrze znający ligę niemiecką Peszko ma nadzieję na powrót do formy i być może również do kadry.
Ten piłkarz to pomyłka
dokładnie tak jak lewus