Pereira: Moutinho jest na sprzedaż


12 lipca 2012 Pereira: Moutinho jest na sprzedaż

Vitor Pereira, menedżer FC Porto, przyznał, że jego podopieczny Joao Moutinho może odejść z portugalskiej drużyny w letnim okienku transferowym. Trener „Smoków” zadeklarował, że jeśli pojawi się ciekawa oferta, to nie będą blokować drogi 25-letniemu pomocnikowi.


Udostępnij na Udostępnij na

Pomocnik ekipy z Estadio do Dragao od dłuższego czasu pozostaje w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Jednak w chwili gdy trenerem Tottenhamu Hotspur został Andre Villas-Boas, to właśnie drużyna z White Hart Late włączyła się do walki o Joao Mountinho.

Joao Moutinho, FC Porto
Joao Moutinho, FC Porto (fot. record.xl.pt)

Vitor Pereira przyznał, że sprzedaż piłkarza będzie możliwa tylko wówczas, gdy któraś z drużyn złoży lukratywną ofertę za jego podopiecznego. Jednocześnie trener FC Porto zdementował plotki, jakoby Moutinho był już jedną nogą w Tottenhamie.

Nie rozmawiałem z menedżerem Tottenhamu, ale jestem pewien, że Andre Villas-Boas jest zwolennikiem talentu Moutinho. Mnie też bardzo pasuje sposób gry Joao – przyznał Vitor Pereira.

Nie sprzedamy Moutinho, jeśli oferta nas nie zadowoli. Piłkarz ma zapisaną klauzulę odejścia i za mniejsze pieniądze nie będziemy chcieli go sprzedać. Nawet jeśli Joao odejdzie, to mamy w klubie wartościowych zmienników, którzy są w stanie go zastąpić – zakończył trener FC Porto.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze