Ostatnia podróż…


14 października 2013 Ostatnia podróż…

Polska reprezentacja wyleciała w poniedziałek o godzinie 11:00 do Londynu na ostatnie spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2014. „Biało-czerwoni” zagrają we wtorek o 21:00 na Wembley z Anglią.


Udostępnij na Udostępnij na

Paweł Wszołek nie zagra z Anglią
Paweł Wszołek nie zagra z Anglią (fot. Grzegorz Rutkowski / iGol.pl)

Piątkowy przegrany mecz z Ukrainą przekreślił wszystkie szanse na awans reprezentacji Waldemara Fornalika. „Biało-czerwoni” wylecieli w poniedziałek rano o godzinie 11:00 z Warszawy do Londynu, gdzie we wtorek wieczorem zmierzą się z nadal walczącą o awans drużyną Anglii.

Po przylocie na Wysypy Brytyjskie polscy piłkarze odbędą trening o godzinie 19:00 na  Wembley. Zostanie on poprzedzony konferencją prasową, na której pojawi się selekcjoner polskiego zespołu, Waldemar Fornalik. Wiadomo również, że w naszej kadrze nie zagrają Łukasz Szukała i Paweł Wszołek, którzy jeszcze w Warszawie opuścili zgrupowanie. Obrońca Steauy Bukareszt nie zagra z powodu pauzy za żółte kartki, a zawodnik Sampdorii Genua dołączył do kadry młodzieżowej, która rozegra ważny mecz w eliminacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy.

Komentarze
Al Jazira (gość) - 9 lat temu

Mam tylko nadzieję ,że pokażą choć trochę woli
walki!

Odpowiedz
~Erni (gość) - 9 lat temu

Glownie Jest To Mecz Aby Chociaz Ambitna Gra Pozegnac
Sie Honorowo A Takze Mozliwosc Zagwarantowania Naszym
Wschodnim Sasiadom-Wspolnikom Bezposredniego Awansu
Na Mundial

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze