Nowy sponsor strategiczny Ruchu Chorzów. To śląska firma


Firma zostanie zaprezentowana jako nowy partner "Niebieskich"

8 lutego 2024 Nowy sponsor strategiczny Ruchu Chorzów. To śląska firma
Zbigniew Harazim / zbyszkofoto.pl

Podczas czwartkowej konferencji prasowej zaprezentowany zostanie nowy sponsor strategiczny Ruchu Chorzów. Portal iGol po raz kolejny jako pierwszy informuje o tym, z kim związali się "Niebiescy" nową umową.


Udostępnij na Udostępnij na

Przed rozpoczęciem trwającego sezonu Ruch Chorzów zawarł umowę z operatorem zakładów bukmacherskich Betclic, o czym informowaliśmy jako pierwsi. Tym razem również uchylamy rąbka tajemnicy, zdradzając szczegóły nowej umowy Ruchu z kolejnym podmiotem.

Nowy sponsor strategiczny Ruchu Chorzów z lokalnego rynku

Nowym partnerem Ruchu zostanie firma Nefrolux z ościennych Siemianowic Śląskich. Logo firmy pojawi się na koszulkach, bezpośrednio po logo innego sponsora, Betclic.

Nefrolux to firma z branży medycznej działająca na Śląsku od 20 lat. W Siemianowicach posiada ona swoją siedzibę oraz szpital, z pracowniami diagnostycznymi i poradniami specjalistycznymi. Ponadto, ośrodki medyczne Neflox’u zlokalizowane są w dziesięciu innych miastach, między innymi Bytomiu, Chorzowie, czy Świętochłowicach.

Nasza redakcja nie dotarła do konkretnej informacji odnośnie wartości umowy podpisanej pomiędzy podmiotami. Nowy sponsor strategiczny klubu zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas czwartkowej konferencji prasowej.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze