Nowi zawodnicy w Feyenoordzie


Trener Feyenoordu Rotterdam, Mario Been, będzie miał do dyspozycji dwóch nowych zawodników. Do zespołu „Portowców” dołączyli Ryo Myiaichi i Krisztian Simon.


Udostępnij na Udostępnij na

Myiaichi to 18-letni Japończyk, który jest zawodnikiem Arsenalu Londyn. Od początku tygodnia trenuje z Feyenoordem i jest bardzo prawdopodobne, że zostanie w Rotterdamie na wypożyczeniu do końca sezonu. Być może dostanie szansę występu już w czwartkowym meczu z Ajaksem. Co ciekawe, przed sezonem ten zawodnik był przymierzany do klubu z Amsterdamu.

Drugim nabytkiem Feyenoordu jest Krisztian Simon. 19-letni węgierski skrzydłowy został wypożyczony na pół roku z FC Ujpest. Simon jest młodzieżowym reprezentantem kraju. Władze klubu z Rotterdamu liczą na występ nowego zawodnika w czwartkowym klasyku Eredivisie.

Simon trenował z Feyenoordem przez tydzień, nim podjęto decyzję o jego wypożyczeniu. Pokazał się z dobrej strony w sparingu ze Spartą Rotterdam, w którym zdobył gola i zaliczył dwie asysty. Ostatecznie przekonał do siebie trenera Beena na obozie w Omanie.

Dobrą wiadomością dla sympatyków Feyenoordu jest również szybka rekonwalescencja Luca Castaignosa. 18-letni napastnik „Portowców” zdołał wyleczyć uraz kostki przed meczem z Ajaksem. Jedyny problem trenera Beena przed czwartkowym spotkaniem to kontuzje Diego Biseswara i Adila Auassara.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze