Nie będzie panicznych zakupów w PSV


Klub z Eindhoven przeżywa obecnie trudne chwile. Po trzech porażkach z rzędu pożegnał się z europejskimi pucharami i stracił prowadzenie w lidze. Mimo to władze PSV nie planują ofensywy transferowej.


Udostępnij na Udostępnij na

Po zwycięstwie 6:1 nad ADO Den Haag do bram drużyny z Philips Stadion zapukał kryzys. Przegrane z Dnipro, Vitesse i Ajaksem sprawiły, że kibice zaczęli zastanawiać się, czy zespół trenera Advocaata nie potrzebuje wzmocnień. Dyrektor techniczny klubu, Marcel Brands, stwierdził jednak, że obecny skład jest jak najbardziej optymalny.

Mamy wystarczająco dobrych zawodników, by zatriumfować w krajowych rozgrywkach. Mówiliśmy już o tym latem i teraz nie zmieniliśmy zdania. Nie będziemy panikować i kupować nikogo bez potrzeby – powiedział Brands.

Jeśli rehabilitacja Toivonena potrwa długo i pojawi się jakiś talent, w który będzie można zainwestować, wtedy weźmiemy to pod rozwagę. Byłoby świetnie, gdyby Szwed mógł nas wspomóc już w lutym. Możliwe jednak, że wróci na boisko dopiero w kwietniu. To duża różnica – powiedział działacz PSV, komentując sprawę kontuzji Oli Toivonena.

Komentarze
~Ere (gość) - 11 lat temu

Już niedługo przekonamy się czy Advocat będzie
jeszcze trenerem PSV wiosną i czy zimą nie trzeba
będzie jednak wyłożyć trochę kasy na zakupy.
Trzeba wygrać z Twente bo ......? 2012-12-09 19:30
PSV Eindhoven - Twente Enschede.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze