Nasri: Nie mamy nic do stracenia!


12 marca 2014 Nasri: Nie mamy nic do stracenia!

Samir Nasri wierzy, że tylko zwycięstwo z Barceloną uśmierzy rany, które Wigan zadało „Obywatelom” w niedzielę. Francuz wierzy w odrodzenie angielskiej drużyny na Camp Nou. Stwierdził, że szybko strzelona bramka powinna pomóc jego ekipie w remontadzie.


Udostępnij na Udostępnij na

Nasri uważa, że pokonanie Barcelony będzie dla City najlepszym sposobem na zapomnienie o wpadce z Wigan. – To będzie wielki mecz. Ciągle myślimy o Barcelonie i o pozytywnym dla nas wyniku – przyznał Francuz.

Samir Nasri i Yaya Toure
Samir Nasri i Yaya Toure (fot. Skysports.com)

Nasri stwierdził, że forma „Dumy Katalonii” nie jest wysoko, więc w rewanżu wszystko jest możliwe. – Oglądałem starcie Barcelony z Valladolid. Tamten mecz pokazał, że nasi najbliżsi rywale są tylko ludźmi. Co prawda jest to wielki zespół, ale będziemy chcieli dać z siebie wszystko od pierwszej minuty – pomocnik City komplementował dzisiejszego rywala.

Zaczniemy ten mecz tak samo, jak skończyliśmy ostatni z Wigan. Przegrywamy dwoma bramkami. Nie mamy nic do stracenia. Jeżeli przegramy to trudno, ale jeżeli ich pokonamy, będzie to coś fantastycznego. Szybko strzelony gol powinien nam pomóc – zakończył Nasri.

Komentarze
~cadfds (gość) - 10 lat temu

VISCA EL BARCA ! Respect dla przeciwnikow ! Pozdro

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze