Modrić załamany kontuzją


Luka Modrić jest załamany kontuzją, którą odniósł w spotkaniu ligowym przeciwko Birmingham. Po dokładnych badaniach okazało się, że Chorwat ma złamaną nogę.


Udostępnij na Udostępnij na

Chorwacki pomocnik, Luka Modrić, w udzielonym dzisiaj wywiadzie powiedział, że jest załamany diagnozą, jaką postawili lekarze po dokładnych badaniach.

Wczorajsze starcie z Lee Bowyerem podczas meczu z Birmingham wyglądało groźnie, ale kontuzja okazała się poważniejsza, niż pierwotnie przypuszczano. Po badaniu rentgenowskim okazało się, że Modrić ma złamaną nogę i czeka go teraz co najmniej sześciotygodniowe rozstanie z futbolem.

To tak, jakby mój cały świat legł w gruzach. Nie będę mógł grać przez co najmniej sześć tygodni. Jestem bardzo smutny. To nie było bardzo agresywne starcie, ale od razu po fakcie wiedziałem, że coś jest nie w porządku z nogą. Najgorsze jest to, że teraz będę musiał oglądać grę klubu i reprezentacji z trybun – powiedział Modrić w rozmowie z „Jutarnji List”.

Pomocnik Tottenhamu w wyniku kontuzji opuści też dwa bardzo ważne mecze reprezentacji. Chorwaci zmierzą się w pojedynkach Eliminacji do MŚ z Anglią i Białorusią.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze