Wygrać pewnie i przekonująco – misja San Marino!


Czas na kolejne spotkanie el. MŚ

8 października 2021 Wygrać pewnie i przekonująco – misja San Marino!

W najbliższą sobotę podopieczni Paulo Sousy rozegrają kolejne spotkanie w ramach eliminacji Mistrzostw Świata. Następnym przeciwnikiem reprezentacji Polski będzie San Marino. Sobotnie starcie odbędzie się na Stadionie Narodowym i będzie jednocześnie pożegnaniem Łukasza Fabiańskiego w Biało-Czerwonych barwach. Czy Polacy dopiszą 3 punkty po rywalizacji z outsiderem?


Udostępnij na Udostępnij na

Sytuacja w grupie I

Początek eliminacji w wykonaniu reprezentacji Polski nie należał do udanych, jednak w ostatnim czasie Biało-Czerwoni wyszli na prostą. Wszystko za sprawą udanego zgrupowania w poprzednim miesiącu, kiedy to reprezentacja Polski wywalczyła 7 z 9 możliwych punktów. Na ten moment Polacy zajmują 3 pozycję w tabeli grupy I. Walka o miejsce wicelidera pozostaje jednak otwarta, ponieważ zainteresowane zakończeniem na drugim miejscu są również kadry Węgier i Albanii.

Spotkanie z San Marino jest zapowiadane w polskich mediach jako spacerek i przesadnie nie można się temu dziwić. W pierwszym spotkaniu z tym przeciwnikiem nie pozostawili złudzeń, jednak trzeba podkreślić, że podopieczni Paulo Sousy, jako jedyna ekipa w eliminacjach straciła z tym rywalem bramkę. Wykorzystanie Superbet kod promocyjny na pierwszy zakład BTTS w tej rywalizacji – może być równoznaczne ze zgarnięciem bardzo wysokiego kurs.

Nie ma żadnych wątpliwości, że celem reprezentacji Polski w najbliższym zgrupowaniu będzie wywalczenie 6 punktów. Każdy inny rezultat zostanie przyjęty ze sporym rozczarowaniem. Polacy muszą wygrać na Stadionie Narodowym San Marino, a następnie w trudnej delegacji pokonać Albanię.

Polska

Na ten moment ciężko wywnioskować, jaki skład wystawi Paulo Sousa na spotkanie z San Marino. Analitycy zakładów bukmacherskich spodziewają się pogromu w tej rywalizacji, dlatego też interesujące przeliczniki rozpoczynają się dopiero od wysokich linii na handicapy. Nie wiadomo, czy w tym spotkaniu zagra Robert Lewandowski, a w zasadzie można się spodziewać, że mocno eksploatowany snajper Bayernu otrzyma szansę z ławki lub w ogóle nie pojawi się na murawie.

Reprezentacja Polski zdobyła najwięcej bramek w swojej grupie eliminacyjnej. Biało-Czerwoni zaliczyli aż 19 trafień w 6 rozegranych starciach, co daje średnio powyżej 3 goli na mecz. Zdaniem ekspertów, a także analityków zakładów bukmacherskich Superbet, rywalizacja z San Marino jest idealnym momentem, aby jeszcze poprawić tę średnią.

Piętą achillesową reprezentacji Polski od początku pracy nowego selekcjonera jest gra w defensywie. Biało-Czerwoni pod wodzą Paulo Sousy zachowali tylko jedno czyste konto w domowej rywalizacji z Andorą.

Na podstawie analizy oferty zakładów bukmacherskich można pokusić się o stwierdzenie, że pracownicy bukmachera Superbet spodziewają się tutaj czystego konta reprezentacji Polski, jednak podobne przewidywania były również przed pierwszą rywalizacją tych drużyn. Polska na wyjeździe straciła z San Marino bramkę i był to jedynym strzelony gol przez ten zespół w obecnych eliminacjach. Wygląda jednak na to, że Superbet kod promocyjny dobrze będzie wykorzystać w zakładach z handicapami.

Interesującą statystyką dla analityków zakładów bukmacherskich może być liczba strzelonych bramek przez reprezentację Polski w meczach domowych i wyjazdowych. Biało-Czerwoni zaliczyli więcej trafień w delegacji niż na swoim obiekcie, ale wszystko za sprawą tego, że nie grali jeszcze z San Marino na Stadionie Narodowym tylko na wyjeździe.

Jaką kadrę na to spotkanie wystawi Paulo Sousa?

San Marino

Nie ma wątpliwości, że reprezentacja San Marino przyjedzie do Warszawy po najniższy wymiar kary. Sukcesem tego zespołu byłaby choćby jedno trafienie do polskiej siatki. San Marino w obecnych eliminacjach zaliczyło zaledwie jedną strzeloną bramkę i aż 24 stracone.

W historii spotkań pomiędzy tymi drużynami San Marino czterokrotnie gościło w naszym kraju. W tym czasie reprezentacja Polski nie straciła z tym przeciwnikiem nawet jednego gola. Najlepszym wynikiem, jaki osiągnęła reprezentacja San Marino w Polsce, jest porażka w 1993 roku w stosunku 1:0. Później było już tylko gorzej, ponieważ w 2003 roku Polska wygrała 5:0, sześć lat później 10:0, a w ostatnim starciu w 2013 roku – 5:0.

Statystyki, a także jakość kadry obu zespołów wyraźnie wskazują w stronę reprezentacji Polski.

Oferta zakładów bukmacherskich Superbet

Analitycy zakładów bukmacherskich przygotowali bardzo ciekawą ofertę na to spotkanie. Słyszy się opinie, że kurs na wygraną reprezentacji Polski w Superbet z kodem promocyjnym jest największym pewniakiem ze wszystkich sobotnich rywalizacji. Nic dziwnego, w końcu Biało-Czerwoni zmierzą się na swoim boisku z przeciwnikiem, który w 6 rozegranych rywalizacjach stracił aż 24 bramki.

W historii rywalizacji pomiędzy tymi zespołami reprezentacja Polski czterokrotnie podejmowała na swoim obiekcie San Marino. W żadnym z tych spotkań nie było wyniku BTTS. Czy podtrzymanie tej passy jest możliwe? Na podstawie proponowanych kursów przez zakłady bukmacherskie można stwierdzić, że tak, jednak trzeba pamiętać, że reprezentacja Polski pod wodzą nowego trenera do tej pory tylko jeden raz zachowała czyste konto. Trzeba podkreślić, że grając w tym przypadku przeciwko przewidywaniom bukmacherów, można się załapać na bardzo wysoki kurs, jeśli oba zespoły strzelą bramkę w tej rywalizacji. W Superbet z kodem promocyjnym na start możliwe jest uzyskanie zakładu bez ryzyka.

Na jakie propozycje w ofercie zakładów bukmacherskich warto zwrócić uwagę? Na początek warto przeanalizować kursy w rynku powyżej/poniżej. W tym przypadku pierwsza z interesujących propozycji zaczyna się na linii powyżej 4,5 gola do wykorzystania kodu promocyjnego Superbet. Trzeba przyznać, że całkiem dobrze wygląda linia 5,5 bramki pod względem proponowanego kursu, a przecież Polacy w pierwszym spotkaniu z tym przeciwnikiem pokryli taką propozycję. Jednak jak będzie, okaże się już niebawem.

Przejdźmy zatem do kolejnego sektora oferty zakładów bukmacherskich, który prezentuje się interesująco, a są nimi handicapy. W tym przypadku ciekawe kursy zaczynają się na linii -4,5, czyli w takim przypadku reprezentacja Polski musiałaby wygrać przynajmniej różnicą 5 goli.

W pierwszej rywalizacji obu tych drużyn do siatki San Marino trafił Adam Buksa. Można się spodziewać, że były snajper Pogoni Szczecin ponownie zagra w wyjściowym składzie, dlatego też propozycje kursowe na bramkę tego zawodnika wyglądają naprawdę solidnie. Alternatywnym wyborem może być strzelona bramka przez Karola Świderskiego, ponieważ zakładam, że właśnie taki duet napastników rozpocznie to spotkanie od pierwszej minuty. Kursy na gola Roberta Lewandowskiego są mocno zaniżone, dlatego też nie warto brać ich pod uwagę pod wykorzystanie kodu promocyjnego w Superbet.

Serwis Zagranie.com współpracuje tylko z legalnymi bukmacherami, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze